Kosova Hacker Grup


You are not connected. Please login or register

si me vjedj rrjet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 si me vjedj rrjet on Sat Mar 20, 2010 12:23 am

Goschee


Admin
Ky tutorial sherben me vjedh rrjet vetem deri sa te heton ISP
se pari download
Angry Ip Scan

Kodi:
sendspace.com wtms16

pastaj nese e kini IP
10.10.1.17
ju e lshoni me bo scan prej
10.10.1.1 deri 10.10.1.99
dmth kejt IP mi scanu pastaj kur ti scanon ata qka jon ne momentin duke punuar mundeni te ja merrni Mac Addressen
vetem klikoni me te djathten dhe SHow Mac Address
psh Mac Address osht 00-0E-A6-9A-26-AB

dhe kete duheni te shkoni ta qitni qitu

Se pari shkoni ne Propertis te My Network Places
pastaj perseri Propertis ne Local Area Connection

Pastaj Klikojm Configure
Pastaj Advanced
pastasj zgjedhim Network Address
Klikojm te Value dhe e bejm Paste Mac Addressen edhe OK

pastaj duheni ta ndrroni edhe IP dmth se si e ka Viktima dhe mund ta perdorni rrjetin e ti pa problem...

View user profile http://khgdc.2areg.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum